O MNIE


EWA MODRZEJEWSKA
Pośrednik Nieruchomości z 13-letnim doświadczeniem, licencja nr 20549
tel. 664 372 593;   e-mail: ewa@nieruchomosci-efekt.pl;

 

Rynek nieruchomości jest mi bliski od ponad 13 lat, od początku mojej kariery z sukcesem realizuję postawione przede mną zadania. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez obecność na szkoleniach i konferencjach, nabywam nowych umiejętności i wykorzystuje je w działaniu łącząc ją z unikalną wiedzą praktyczną nabytą wcześniej. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu o kierunku Gospodarka Nieruchomościami, co pozwoliło mi na poszerzenie horyzontów w wielu dziedzinach bezpośrednio związanych z wykonywanym zawodem.
Charakteryzuje się kreatywnością, wrażliwością, empatią a przede wszystkim wdrażaniem swoich innowatorskich pomysłów w pracę z klientami.
Dostarczając swoje usługi przede wszystkim pragnę, żeby były wartościowe i jak najwyższej jakości, tak by przynosiły skuteczne rozwiązania wszędzie tam, gdzie wymagana jest pewność i niezawodność.
Nie boję się nowych wyzwań i wysoko stawianych wymagań podejmuje je i efektywnie realizuje. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie chcąc jak najbardziej sprostać jego wymaganiom i celnie rozwiązać każdy napotkany problem czy wskazać tą właściwą drogę w inwestowaniu.

Zapraszam do współpracy.

Fomularz kontaktowy

Imię i nazwisko:*
Telefon:*
E-mail:*
Wiadomość:*
Kod z obrazka:*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.*

Mapka dojazdu

Sprawdź jak dojechać do nas. Serdecznie zapraszamy!
siedziba firmy

EFEKT Nieruchomości
ul. Chudoby 2
62-200 Gniezno
Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami
telefon stacjonarny

664 372 593
Numer dostępny
od 8:30 do 20:00
telefon mobilny


Ewa 664 372 593
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek 10.00 - 16.30
Istnieje możliwość prezentacji w innych godzinach oraz w sobotę po wcześniejszym uzgodnieniu